Krásné upravené nehty ozdoba každé ženy...

Zatočte se stárnutím očí.

Pokožka očních partií je specifická tím, že je velmi jemná a obsahuje pouze malé množství lipidů. V okolí očí se proto stárnutí pokožky projevuje nejdříve. Poměrně brzy pleť ztrácí pružnost, tvoří se v ní drobné jemné vrásky, které postupem času přecházejí do hlubokých. Pokožka v okolí očí proto vyžaduje pravidelnou péči speciálními přípravky, vyvinutými pro tyto partie.

Aplikujte oční krém dvakrát denně – zejména pak večer. Během noci totiž dochází k regeneraci pokožky a účinky krémů jsou tím zesíleny. Pro šetrnou aplikaci krému je ideální roztírat krém prsteníčkem, který vyvíjí nejmenší tlak.

Oční krémy či gely můžete použít také jako intenzivní kúru. Naneste krém v silnější vrstvě na dva oční tampony ve tvaru srpečku a položte je přímo pod oči. Nechte krém takto působit cca 20 minut. Při pohledu do zrcadla Vás výsledek jistě mile potěší.

A nezapomeňte, že pro krásnou a mladou pleť je důležitý také pravidelný a dostatečný spánek. Přinášíme vám přehled nejnovější přípravků na delikátní oční okolí pro všechny věkové kategorie.

foto

Únava a s ní spojený stres se neblaze podepisují na celkovém vzhledem, především však na očích. Napuchlá víčka, váčky a kruhy na kráse rozhodně nepřidají. Geniálně jednoduché a účinné řešení nabízí chladivý gel Nutri-skin skrytý v kuličkovém aplikátoru od Garnier. Jde o první masážní roll-on, který spojuje energizující účinky kofeinu a masáž s drenážním efektem a právě masáž působí proti unaveným očím velmi účinně.

Lehká gelová textura s obsahem kofeinu má okamžitý chladivý účinek. Ve spojení s masáží ještě účinněji posiluje kožní mikrocirkulaci a poskytuje tak okamžitou úlevu. Během chvilky vypadají oči svěže a odpočatě. Roll-on aplikujte lehkými krouživými pohyby na oční okolí. Pokud je potřeba, pro snazší vstřebávání produktu dokončete masáž prsty.

Cena 209 korun

foto


Nový oční krém Hyaluron-Filler od Eucerinu staví na přirozeném výskytu kyseliny hyaluronové ve většině buněk. Právě tato látka se stará o hydrataci všech vrstev pleti a tvoří důležitou součást pojivové tkáně. Její molekuly dokáží až 30násobně zvětšit svůj objem a ve spojení s vodou vytváří viskózní gelovou hmotu, která vyplňuje prostor mezi kožními buňkami. Kyselina hyaluronová tak dodává struktuře pleti potřebný objem a napětí, které jsou nezbytné pro mladý a svěží vzhled.

Intenzivní vyplňující oční krém proti vráskám vyhlazuje jemnou pleť očních partií a viditelně vypíná i hluboké vrásky vrásky. Emulze obsahuje vedle důležité kyseliny také saponin – extrakt ze sójových klíčků, který stimuluje vlastní produkci kyseliny hyaluronové v pokožce. Nechybí zde ani UV filtry chránící pleť před účinky slunečních paprsků.

Cena 469 korun

foto


Od určitého věku organismus hůře vstřebává vápník, což vede k řídnutí kostí a také se oslabuje soudržnost buněk v kůži. Pokožka tak ochabuje, ztrácí pevnost a pružnost. Laboratoře L'Oreál proto přišly s řešením pro zralou pokožku v podobě řady Age Re-Perfect Pro Calcium dodávající pleti přirozeně vstřebatelný vápník.

Vedle hydratačních krému na obličej obsahuje linie také speciální krém na oči a rty. Komplex aktivních látek vyhlazující péče na kontury očí a rtů obsahuje přirozeně vstřebatelné Pro-Calcium, které opětovně dodává pleti calcium a tím posiluje buněčnou soudržnost a hloubkově obnovuje epidermis. Výsledkem je mladší vzhled okolí očí, pevnější a odolnější pleť.

Cena 379 korun

foto


Substiane oční od La Roche-Posay reaguje na povolení a ochabnutí pleti v očním okolí. Vypíná v této citlivé oblasti pleť a koriguje váčky pod očima. Tato rekonstituční péče proti předčasnému stárnutí očních partií nabízí maximální účinnost při zachování optimální snášenlivosti. Přípravek je vhodný pro všechny typy pokožky včetně velmi citlivé.

Díky obsahu účinných látek v čele s Pro-Xylanem regeneruje delikátní oční partie. Přírodní ingredience jako bambucké máslo, včelí vosk a meruňkový olej pomáhají ke zklidnění pleti a ochraně kožní bariéry, odstraňují podráždění pleti.

Cena 600 korun

foto


Avon uvádí novinku v podobě dvoufázové péče o oční okolí. Korektor vějířkovitých vrásek představuje první dvoufázovou péči pro redukci vějířkovitých vrásek na českém trhu. Díky inovativnímu dvojímu složení odstraňuje korektor Anew Clinical vrásky bez potřeby laserového nebo jiného invazního zákroku. Účinky Korektoru vějířkovitých vrásek Anew Clinical jsou zřejmé již po prvním použití. Pleť je po první aplikaci hladší a na pohled mladistvější. Po třech dnech jsou vějířkovité vrásky méně viditelné a při dlouhodobém používání dochází až k 50% redukci vějířkovitých vrásek.

Peeling s mikroperličkami pomáhá odstranit odumřelé buňky a zjemňuje texturu pleti. Připravuje pleť na další působení krémů. Peeling jemně vmasírujte pomocí aplikátoru do oblasti vějířkovitých vrásek a poté setřete vlhkým tamponem. Krém na vyhlazení vrásek nanášejte v množství přibližně o velikosti hrášku do oblasti vějířkovitých vrásek a pod oči pomocí konečků prsteníčků směrem od vnějšího koutku oka k vnitřnímu.

Cena 650 korun

26.01.2009 10:21:30
misa kroupova
nails_bg.jpg

Jaký máte drápky???

Gelový (2519 | 31%)
Akrylový (1993 | 24%)
Přírodní (1943 | 24%)
Okousaný :-( (1720 | 21%)
Veškerý text je získán hlavně z internetu a literatury.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one