Krásné upravené nehty ozdoba každé ženy...

Líčení, styling, zdobení nehtů - soutěže a trendy dneška


Jeden z nejvýznamnějších módních trendů pro letošní rok bychom mohli označit názvem "BLUEMARINE" . Jedná se o námořnický styl, jehož typickými znaky jsou modrá, bílá, proužky všech typů. K neodmyslitelným doplňkům patří - pásky, šátky, náramky.

Pro líčení je typická opálená, ale také alabastrová pleť, oči zvýrazněné linkou nebo modrými stíny v barvách vodní hladiny, sytě výrazná rtěnka nebo pouze jemný lesk. Vše by mělo být doplněné módními metalickými barvami od zlaté přes perleťovou růžovou až po stříbrnou.

Představíme-li si k tomu ještě moře, jachty, sluncem zalité pobřeží nebo procházku po Saint Tropez, tak dostáváme typický look Bluemarine.

Trend "Bluemarine" se stal také tématem Mistrovství České republiky v make-upu, které bude probíhat 19. září na hlavním podiu veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, pořádaného v prostorách pražského Výstaviště v Holešovicích 19. a 20. září. Šest nejlepších finalistek soutěže Unie kosmetiček tu jedinečně ztvární tento trend a znovu nám připomene odcházející léto a čas jedinečných zážitků z dovolených, stane se snad ještě inspiraci pro ty, kteří dávají pro dovolenou přednost Jihu v čase pro nás podzimním a zimním.

Kdo by chtěl vylepšit vzhled svých rukou resp. nehtů a ještě nenašel čas či odvahu zajít do nehtového studia, může se nechat inspirovat či přesvědčit v sobotu u podia v levém křídle haly veletrhu, kde budou nejlepší české i zahraniční designerky a designeři soutěžit o mistrovský titul. Soutěží se v kategorii tzv. "zákaznické nehty", kdy nehty jsou krátké, výsledný vzhled ruky vypadá naprosto přirozeně a často nelze téměř poznat, že nehty nejsou přírodní. K výslednému vzhledu ruky patří přirozeně i péče o pokožku, masáže, peeling a další.

Zájemci o fantazijní nehtové kreace bez ohledu na praktičnost modelu si přijdou si na své v pátek při soutěži "Krásné ruce a nohy", tentokrát na vybízející téma "Muži mají své dny". U podia uvidí také soutěžní výstavu nehtového zdobení.

Velkým trendem ve světě jsou krásně upravené nohy. Ne nadarmo se říká, že páskové boty jsou velmi sexy, a že elegantní Francouzky neobují ponožky či punčochy ani v mrazech. V pátek bude probíhat soutěž "o nejkrásnější nohy", kde se bude bodovat výhradně úprava nožky do otevřených střevíčků a její zdobení.

Inspirací pro účesy či módu budou módní přehlídky i impozantní kadeřnická vystoupení na stáncích i podiu veletrhu.

Na veletrhu uvidí návštěvníci kromě vystoupení a soutěží novinky více než 300 vystavovatelů z oborů v oborech pěstící a dekorativní kosmetika, péče o tělo, přístroje pro péči o pleť a formování postavy, péče o ruce a nohy, nail design a nail art, vybavení kosmetických salonů a pracovišť, solária a opalování, vybavení pro wellness a spa, četné druhy masáží a relaxačních procedur.
nails_bg.jpg

Jaký máte drápky???

Gelový (2519 | 31%)
Akrylový (1993 | 24%)
Přírodní (1943 | 24%)
Okousaný :-( (1720 | 21%)
Veškerý text je získán hlavně z internetu a literatury.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one