Krásné upravené nehty ozdoba každé ženy...

kousání nehtů

Pomoc! Koušu si neht

Kousání nehtů je strašný zlozvyk, který netrápí jen malé děti, ale i dospělé. Kdo s tím jednou začne, těžko si odvyká.

Kdy si koušeme nehty?

Ke kousání nehtů dochází ve stresových situacích nebo při pocitu nejistoty. Lidé, kteří s tímto neřestem bojují, si vůbec neuvědomují, že si nehty koušou…

Jak si odvyknout?

S kousáním nehtů se musí přestat stejně tak jako s cucáním palce u malých dětí. Těm se na prstík sype například pepř. Pálivá chuť je odrazuje k tomu, aby si víckrát paleček do pusinky nestrčily. Podobné je to s kousáním nehtů. Vyzkoušejte lak proti kousání nehtů. Má nahořklou chuť, která vás donutí k tomu, abyste ruce nechala na stole a nestrkala je do pusy.

Existují i různé hořké vodičky, které mají stejné účinky jako laky proti kousání, ovšem musíte dávat pozor při přípravě pokrmů. Jídlo by dostalo hořkou chuť po vaší odvykací kúře. Před přípravou jídel si umyjte důkladně ruce.

Nechte si udělat gelové nehty. To je jeden z nejpříjemnějších způsobů, jak se odnaučit kousat nehty. Vaše okousané nehtíky budou rázem sexy dlouhé a ruce budou během chvíle neodolatelně krásné. Už své ruce nebudete muset schovávat pod stolem.

Když už jste vyzkoušela všechny možnosti, jak předejít kousáním nehtů a ani jedna nezabrala, nejspíše jste v silném stresu. V tomto případě zkuste vyhledat lékařskou pomoc.

nails_bg.jpg

Jaký máte drápky???

Gelový (2519 | 31%)
Akrylový (1993 | 24%)
Přírodní (1943 | 24%)
Okousaný :-( (1720 | 21%)
Veškerý text je získán hlavně z internetu a literatury.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one