Krásné upravené nehty ozdoba každé ženy...

Péče o ruce a nehty

Při péči o krásu těla je nutné věnovat zvláštní pozornost rukám. Starejte se o pravidelné odstraňování odumřelých kožních buněk při každém umývání. Po každém umytí ošetřete ruce krémem; mejte ho připravený u dřezu i v koupelně.
Dbejta na to, aby krém na ruce obsahoval plně spektrální filtry chránící před ultrafialovým zářením slunce. Nezapomínejte, že ruce jsou nepřetržitě vystaveny slunečním paprskům, které vyvolávají stárnutí pleti včetně stařeckých skvrn.
Vždy používejte gumové rukavice; máčení rukou v mýdlové vodě nebo chemických prostředcích pro úklid je totéž jako jít na slunce bez opalovacího krému.
K vstřebání přebytečné vlhkosti jsou nejlepší rukavice s bavlněnou podšívkou. Další dobrá věc je masáž rukou krémem na ruce pokaždé, když máte volnou chvilku. Ukazovákem a palcem opačné ruky postupujte drobným kroužením od špiček prstů k zápěstí.

7 KROKŮ KE ZDRAVÝM RUKÁM:
1. Jezte zdravě. Vybírejte přírodní potraviny. Střídejte druhy ovoce a zeleniny.
2. Denně vypijte nejméně šest sklenic vody k udržení vnitřní i vnější vlhkosti kůže.
3. Dopřejte tělu dostatečný spánek - obvykle šest až osm hodin.
4. Používejte opalovací krémy a oblékejte se tak, abyste nevystavovali pokožku extrémním projevům počasí. Určitá dávka slunce je nezbytná, ale dnešní opalování znamená zítřejší zestárnutí kůže.
5. Vyhýbejte se agresivním mycím prostředům.
6. Před spaním natřete ruce a nehty krémem na ruce nebo vazelínou a masírujte plochu kolem kůžičky.
7. Cvičte. Vykonáváte-li tytéž pochyby, přeruště na chvilku práci a protáhněte se a protřepejte prsty, zápěstí, ruce a paže.
nails_bg.jpg

Jaký máte drápky???

Gelový (2519 | 31%)
Akrylový (1993 | 24%)
Přírodní (1943 | 24%)
Okousaný :-( (1720 | 21%)
Veškerý text je získán hlavně z internetu a literatury.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one