Krásné upravené nehty ozdoba každé ženy...

Revoluce ve zdobení nehtů

ImagiNail Corporation, nacházející se v oblasti Florida Tampa Bay, vyvinula, vyrábí a nabízí po celém světe NailJet Pro, revoluční novinku, která rychle, čistě a přesně aplikuje na přírodní nebo umělé nehty tisíce barev a prakticky jakýkoliv design, který si umíte představit. Systém ImagiNail se skládá z přístroje NailJet Pro, úplné soupravy vrstev na nehty speciálně určených pro tento proces a stále se rozrůstající palety obrázků na nehty.
 

Koncepce používání technologie inkoustových tiskáren na zdobení nehtů byla vyvinuta v druhé polovině 90. let třemi samostatnými skupinami na Floridě, v Ohiu a v Japonsku. Skupina na Floridě zkoumala metody sebevyjádření a soustředila se více na využití technologie inkoustových tiskáren na zdobení nehtů místo na tetování. Vedoucí skupiny v Ohiu se začal zajímat o zdobení nehtů, když sledoval nanášení obrázku Mickey Mouse na nehty své dcery. Japonská skupina se soustředila na vývoj kiosku na zdobení nehtů v zábavních centrech. Přístroj na zdobení nehtů se zdál slibný a všichni podali návrhy patentu. Brzy se ukázalo, že o tento produkt je zájem na trhu a ImagiNail se narodil v únoru 2001. NailJet Pro byl vyvíjen a zdokonalován 2 a půl roku a prodej začal v srpnu 2003.

Jak tato metoda funguje:

 

Krok 1

Nehtová designerka nanese na nehty speciální vrstvy, pro přípravu nehtů na zdobení.

 

Krok 2

Vzorek či obrázek na nehet se vyberete několikerým kliknutím myší. Pak vložíte ruku do přístroje NailJet Pro. Programové zabezpečení počítače

 

automaticky rozpozná velikost a tvar nehtů. Na obrazovce se ukáží nehty v té podobě, jak budou vypadat po nanesení obrázků. Po stisknutí tlačítka "Start" se vzorky na vaše nehty otisknou.

 

Krok 3

Po ukončení dekorace nehtu nanese nehtová designerka nadlak, aby byl obrázek chráněn a ještě více se leskl.

nehty

nails_bg.jpg

Jaký máte drápky???

Gelový (2519 | 31%)
Akrylový (1993 | 24%)
Přírodní (1943 | 24%)
Okousaný :-( (1720 | 21%)
Veškerý text je získán hlavně z internetu a literatury.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one