Krásné upravené nehty ozdoba každé ženy...

Jak se dělá titul: Safari loo

Podle nejčerstvějších zpráv si jaro-letní sezona projde džunglí zvířecích vzorů a béžových nebo khaki odstínů. Prosluněné nalíčení, sexy stažené vlasy a „zebří“ nail art náramně zapadají do mozaiky letošních trendů.

Safari look a zvířecí vzory procházejí malou revolucí. Stále si drží svůj ultrafeminní ráz, ale zbavily se trochu vulgární prvoplánové svůdnosti. Siluety nejsou vypasované a vzory se netisknou na obligátní kůži. Letošní tygří, gepardí, panteří a jinak divoké potisky podávají návrháři na vzdušných barokních siluetách a jemných nadýchaných materiálech. Pokud vaše klientky omrzela móda vystřižená jako z pavilonu šelem v pražské zoo, doporučte jim zebří pruhy nebo desény připomínající kůži bájného hada Pytona. Svěží letní styl vaší klientky dotvořte správnými „salonními doplňky“.

Nail design a nail art:

Denisa Pýchová vytvořila umělé nehty za pomoci akrylu NSI Classic Clear. Zapečetila je top gelem NSI Balance. Jako barevný základ jí postačil lak béžové barvy v odstínu Cotton Candy od OPI. Poté nanesla tenkým štětcem vodou ředitelné barvy Bellazi – černou, bílou a namíchanou béžovou – a pustila se do nepravidelných zebřích pruhů. Ve finále dílo zapečetila bezbarvým lakem od OPI.
Denisa Pýchová o svém nail artu: „Zebří pruhy bývají často na samolepkách. Chtěla jsem se vyvarovat toho, aby mé pruhy vypadaly, jakože jsou dělané přes kopírák. Proto jsem každý nehet vytvořila jako originál a mimo jiné využila motivu zebřího oka. Pruhy jsem malovala našikmo zcela záměrně, protože nehty modelky nebyly ideálně štíhlé. Aby celkový vzhled nehtů nevyzněl tvrdě, zakomponovala jsem do černobílých zebřích pruhů ještě jemnou béžovou. S nail artem jsem musela být hotova za 15 minut!“

Líčení:

Vizážistka Lucie Reindlová nejprve sjednotila tón pokožky bronzovým tělovým make-upem. Základ přepudrovala zlatým odstínem Bronzing Powder Sun Kissed od značky Max Factor. Na oči nanesla mastné stíny v odstínu Copper Touch od Sisley. Vykreslila s nimi horní i spodní víčko a poté je dotónovala dalšími zlatavými odstíny (zlatá, tmavězlatá, bronzová) perleťových pudrů na oči od Sephory. Modelčiny brvy pročesala černou řasenkou značky Christian. Tváře poprášila perleťovým pudrem s leskem - Shimmer Powder v odstínu Sound Trip od značky MAC. Řasenkou Christian Dior ještě pročesala obočí. Rty přetřela čirým balzámem na rty Clinique a na závěr je lehounce přepudrovala.

Styling:

Stylistka Viola Fetisová uvázala ze šátku se zebřími motivy elegantní top.
Viola Fetisová o jaro-letní módě: „V zimě byl mezi desény v kurzu leopard, teď se na výsluní dostává zebra. Vzory srstí exotických zvířat jsou pokračováním dědictví ze zimní sezóny. Stal se z nich velký trend, což znamená, že má mnohem větší možnosti. Lze jej kombinovat s nejrůznějšími barvami – od žluté přes červenou až po tyrkysovou. V zimě se nosil k tvídům, ke květům nebo ke zlaté, tentokrát se tyto prvky mísí přímo v jedné látce. Exotika skvěle ladí s etno, safari nebo eklektickým stylem. A vždy vypadá velmi svěže. Z doplňků zvolte masivní náramky nebo korále z navýsost přírodních materiálů – kostěné, dřevěné, perleťové.“

nails_bg.jpg

Jaký máte drápky???

Gelový (2519 | 31%)
Akrylový (1993 | 24%)
Přírodní (1943 | 24%)
Okousaný :-( (1720 | 21%)
Veškerý text je získán hlavně z internetu a literatury.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one